HC Stadion Vrchlabí – Winter hockey games

HC Stadion Vrchlabí

Hokejový klub HC Stadion Vrchlabí


Hokejový klub HC Stadion Vrchlabí má za sebou bohatou tradici a i přesto, že se zde daří velice dobře i jiným sportům, lze současné Vrchlabí označit především za hokejové město. Historie klubu se začala psát v roce 1948 a i přes různé obtíže se podařilo zachovat kontinuitu až do dnešních dní. Klubu se dlouhodobě daří rozvíjet nejenom výkonnost A-týmu, ale díky jasné koncepci se významně rozrůstá i mládežnická členská základna.

Výraznější vzestup A-týmu začal v sezóně 2004-2005, kdy se poprvé v historii podařilo postoupit do II. hokejové ligy. V roce 2007 dokonce tým postoupil do 1. ligy, kde strávil 4 úspěšné sezóny. Po odchodu generálního partnera sice mužstvo sestoupilo, ale nyní se postupně vrací na dříve vydobyté pozice.

Díky nové spolupráci s pardubickým Dynamem pro letošní sezónu vzniká zajímavý kádr, který by měl být schopný v Chance lize hrát důstojnou roli. Cílem je dostat se do předkola playoff a zde překvapit, zároveň však i dávat dostatečný prostor pro růst mladých talentovaných kluků. Klub má vysokou průměrnou návštěvnost, kde ve II. lize vždy patřil k absolutní špičce a neztratí se ani v první lize.

Sledujte nás

@hcvrchlabi.cz web

@hcvrchlabi facebook

@HC Vrchlabí youtube

@hcvrchlabi instagram

def (1)hover
Přehrát video