Dobrovolníci – Winter hockey games

Dobrovolníci

Hledáme dobrovolníky! Staňte se součástí hokejového svátku Winter Hockey Games ve Špindlerově Mlýně

Bude to hokejový vrchol letošního roku. A vy můžete být jeho nedílnou součástí. V prostředí pohádkových Krkonoš se rozbíhají finální přípravy na D+D REAL Winter Hockey Games, událost, jaká na domácí hokejové scéně nemá obdoby. Sportovní svátek, na nějž se bude upínat zrak celé (nejen) hokejové veřejnosti, se uskuteční v areálu pod sjezdovkou Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Ostré bitvy profesionálních klubů, souboj českých a slovenských legend ze zlaté éry, přehlídka para hokejistů nebo juniorského, univerzitního a ženského hokeje. To vše se během pěti dnů odehraje pod širým nebem.

Chcete být u toho? Chcete přispět svým nadšením a schopnostmi? Chcete zažít mimořádný sportovní i společenský zážitek? Pak máte jedinečnou příležitost jako DOBROVOLNÍK v našem organizačním týmu.

Užijte si tuto významnou událost z tak trochu jiného pohledu. Dostaňte se do zákulisí celé akce a buďte o něco víc nablízku hokejovým velikánům i celebritám českého šoubyznysu. V termínu od 7. do 11. 12. 2021.

Preferováni budou uchazeči, kteří budou k dispozici po celou dobu, tzn. od pondělí 6. 12. do neděle 12. 12. 2021. Doba činnosti dobrovolníků je zpravidla od 8:00 hod do cca 20:00 hod. Po vyhodnocení vaší přihlášky vám budou včas zaslány organizační informace k akci.

Tak co, už máte jasno? Bude to velká show! Bude to velký!
V případě zájmu:

pište na adresu dobrovolnici@winterhockeygames.com
Do emailu uvedete: jméno a příjmení, věk, termín, kdy můžete být k dispozici, emailovou adresu a telefonní číslo